DOVE Body Love Care + Protect Крема за раце 3 во 1, 75 мл

Dove body love Care and Protect Hand Care 3 in 1 with Antibacterial Ingredient for all skin types
DOVE Body Love Care + Protect Крема за раце 3 во 1, 75 мл
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054023C
favorite_border

Опис на производот

  • Наменет за сите типови на кожа
  • Длабока хидратација
  • Штити од исушивање
  • Со антибактериска состојка
  • Брза апсорпција
  • Дерматолошки тестирано
  • Без парабени

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се