DOVE Caring Bath Купка за туширање со екстракт од бадем и хибискус, 750 мл

DOVE  caring bath almond cream with hibiscus kupka za tusiranje so ekstrakt od badem i hibiskus
DOVE Caring Bath Купка за туширање со екстракт од бадем и хибискус, 750 мл
187,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054607C
favorite_border

Опис на производот

  • Смирувачкиот крем за капење од бадем и мирисот на хибискус ги воодушевуваат вашите сетила
  • Формулата за капење со ¼ хидратантен крем помага во негата на вашата кожа
  • Крем за капење и капење што ви дава мека, мазна, чиста кожа
  • Смирувачки и грижлив крем за капење кој дава богат, благотворен облак од меки, мазни меурчиња

Уживајте во обновеното чувство на мека, мазна кожа.

Пакување: 750 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се