DOVE Go Fresh Гел за туширање 700 мл

DOVE Go Fresh Гел за туширање 700 мл
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051804C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Гел за туширање за мека и нежна кожа со арома на краставица.

Фамилијарно пакување со ¼ хидратантен крем.

  • Кремастата структура на овој гел за туширање е специјално дизајнирана за нега и грижа на вашата кожа. По употреба кожата е мека, нежна и деликатно миризлива.

Пакување: 700 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се