DOVE Go Fresh Passion Fruit Антиперспирант дезодоранс, 150 мл

DOVE Go Fresh Passion Fruit Scent Antiperspirant Spray 150 ml antiperspirant dezodorans
DOVE Go Fresh Passion Fruit Антиперспирант дезодоранс, 150 мл
147,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055255C
favorite_border

Опис на производот

DOVE Go Fresh PassionFruit Scent Antiperspirant Spray Антиперспирант дезодоранс

  • 0% Алкохол
  • Со ¼ хидратантен крем за нега на кожата на пазувите
  • 48 часовна заштита

Пакување: 150 мл.

Содржина

Употреба: Прснете под пазувите на оддалеченост од 20 цм. Не прскајте на иритирана кожа. Не прскајте на облека. 

Мерки на претпазливост: Боцата е под притисок; Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Лесно запаливо. Не ја фрлајте боцата во оган и не ја оштетувајте дури ни по празнењето. Не прскајте во пламен или било која друга топла материја. Чувајте ја подалеку од дофат на деца. Избегнувајте контакт со очите и не вдишувајте од нејзиниот состав. Користете ја само во проветрени простории.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се