DOVE Indulging Cream Гел за туширање, 500 мл

DOVE caring bath indulging cream kupka gel za tusiranje
DOVE Indulging Cream Гел за туширање, 500 мл
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054072C
favorite_border

Опис на производот

Гел за туширање за мека и нежна кожа

  • Со ¼ хидратантен крем

Кремастата структура на овој гел за туширање е специјално дизајнирана за нега и грижа на вашата кожа. По употреба кожата е мека, нежна и деликатно миризлива.

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се