DOVE Invisible Dry Антиперспирант део стик, 40 мл

Dove Invisible Dry Anti-Perspirant Deodorant Stick 40ml stik antiperspirant
DOVE Invisible Dry Антиперспирант део стик, 40 мл
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054096C
favorite_border

Опис на производот

  • Антиперспирант стик 0% алкохол
  • ¼ хидратантен крем
  • 48 часовна заштита
  • Тестирано на 100 бои

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се