DOVE Men Care Thickening Шампон за зајакнување на косата, 400 мл

DOVE Men Care Thickening fortifying shampoo with caffeine + calcium 400 ml sampon shampon mazi kosa zgusnuvanje
DOVE Men Care Thickening Шампон за зајакнување на косата, 400 мл
209,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054082C
favorite_border

Опис на производот

  • Men Care Thickening - Шампон за зајакнување на косата
  • Со кофеин и калциум

Dove шампонот со кофеин и калциум длабоко ја зајакнува косата и го зголемува нејзиниот волумен.

Пакување: 400 мл

Содржина

Состав: Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Fragrance, Glycol Distearate, Carbomer, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, DMDM Hydantoin, Caffeine, Calcium Glycerophosphate, PPG-9, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Употреба: нанесете на влажна коса, нежно масирајте и исплакнете. Избегнувајте контакт со очи. Доколку дојде во контакт со очи, исплакнете темелно со вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се