DOVE Men Clean Comfort Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл

dove men+ care clean comfort 48h roll on rolon mski antiperspirant
DOVE Men Clean Comfort Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039174C
favorite_border

Опис на производот

DOVE Men+ Care Clean Comfort

  • Антиперспирант дезодоранс
  • 0% алкохол
  • 48 часовна заштита
  • ¼ хидратантен крем
  • За мажи

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се