DOVE Men Clean Comfort Антиперспирант део стик за мажи, 40 мл

dove men + care clean comfort 48h  stick maski stik antiperspirant
DOVE Men Clean Comfort Антиперспирант део стик за мажи, 40 мл
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054092C
favorite_border

Опис на производот

  • Антиперспирант дезо стик
  • 48 часовна заштита
  • ¼ хидратантен крем
  • За мажи 

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се