DOVE Men Cool Fresh Антиперспирант део стик за мажи, 40 мл

dove men + care cool fresh 48h stick stik maski antiperspirant
DOVE Men Cool Fresh Антиперспирант део стик за мажи, 40 мл
142,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054093C
favorite_border

Опис на производот

  • Антиперспирант део стик
  • 48 часовна заштита
  • ¼ хидратантен крем
  • За мажи 

Пакување: 40 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се