DOVE Men Invisible Dry Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл

dove men+ care invisble dry 48h roll on maski rolon antiperspirant
DOVE Men Invisible Dry Антиперспирант део рол-он за мажи, 50 мл
129,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054091C
favorite_border

Опис на производот

Dove Men+ Care Invisible Dry

  • Антиперспирант дезодоранс
  • 0% алкохол
  • 48 часовна заштита
  • ¼ хидратантен крем
  • За мажи

Пакување: 50 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува исклучиво под пазуви. Се користи во добро проветрени простории. Да се користи исклучиво според упатствата. Не се нанесува на иритирана или оштетена кожа. Престанете со употреба доколку се појави исип или иритација на кожата.

Мерки на претпазливост: Да се чува подалеку од деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се