DOVE Pampering Сапун со шеа путер, 90 г

DOVE Pampering Сапун со шеа путер, 90 г
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053405C
favorite_border

Опис на производот

  • Крем сапун со шеа путер и ванила екстракт
  • Со ¼ хидратантен крем
  • Без сулфати (SLES-free)

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се