DOVE Pink Сапун, 90 г

DOVE Pink Сапун, 90 г
49,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053412C
favorite_border

Опис на производот

  • Сапун за мека и мазна кожа
  • Со ¼ хидратантен крем
  • Без сулфати (SLES-free)

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се