DOVE Shea Butter Гел за туширање, 500 мл

DOVE caring bath shea butter with warm vanilla kupka gel za tusiranje vanila puter
DOVE Shea Butter Гел за туширање, 500 мл
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054073C
favorite_border

Опис на производот

  • Гел за туширање за мека и нежна кожа
  • Со ¼ хидратантен крем

Кремастата структура на овој гел за туширање од шеа путер и ванила е специјално дизајнирана за нега и грижа на вашата кожа. По употреба кожата е мека, нежна и деликатно миризлива.

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се