DR. BACHEFF Rosacease Крем против розацеа 50 мл

DR. BACHEFF Rosacease Крем против розацеа 50 мл
741,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039304C
favorite_border

Опис на производот

Ефективна терапија против розацеа и периорален дерматит на лицето.
Првите резултати се видливи по само еднонеделно користење на препаратот, кога симптомите почнуваат драстично да се намалуваат, а веќе за два месеци промените на лицето целосно исчезнуваат.

Пакување: 50 мл

Содржина

Состав: aqua, propolis extract, liquid paraffin, petrolatum, calendula oil, cetearyl alcohol, ceteth-20, sodium phosphate, p-chloro-m- resol, phosphoric acid, sodium hydroxidede.

Начин на употреба: кремот за лице се нанесува во тенок слој, задолжително наутро и навечер.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се