DR. HAUSCHKA Стик за нега на усни, 4.9 г

DR. HAUSCHKA Стик за нега на усни, 4.9 г
510,00 ден.
382,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020503C
favorite_border

Опис на производот

  • Омекнува, хидрира и штити

Стикот за нега на усни дава идеална заштита на меките и нежни усни. Ши путер, пчелин восок, бадемово масло и детелина камењарка се драгоцените состојки кои ја негуваат и заштитуваат нежната кожа на усните. Стикот за нега на усни дава и блага заштита од сончевото зрачење. Се препорачува и за нега на детски усни.

Практичен е за употреба и на патувања. Ги прави усните негувани и меки.

Пакување: 4.9 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се