DR. VITON Мовенс 24 таблети

DR. VITON Мовенс 24 таблети
630,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
035911C
favorite_border

Опис на производот

Ослободете се од болките во зглобовите со Dr. Viton МOVENS - иновативна формула која ги штити, обновува и подмачкува зглобовите.

Моќниот состав придонесува за подобра подвижност на зглобовите и помага ’рскавицата да формира здрави зглобни ткива. Има улога при изградба на посебни протеини кои ја одржуваат ’рскавицата здрава и силна.

Пакување: 24 таблети

Содржина

Состав:

Д-Глукозамин сулфат 500 мг
Хондроитин сулфат 200 мг
МСМ 100 мг
Хијалуронска киселина 5 мг
Хидролизиран колаген 10 мг
Витамин Ц 20 мг
Витамин Д3 3мкг

Неактивни состојки: калциум фосфат, целулоза, магнезиум стеарат

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се