DR. VITON Movens Крема против болки, 100 мл

DR. VITON Movens Крема против болки, 100 мл
681,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
046795C
favorite_border

Опис на производот

Мовенс е лековита крема која ќе ве ослободи од болките во зглобовите, коските и мускулите.

Мовенс кремата благотворно делува на неколку начини:

 • Делува моментално и болката ја снемува за неколку минути
 • Го намалува воспалението на тетивите, мускулите, лигаментите и нервите
 • Ја забрзува циркулацијата и ги намалува отоците
 • Ги смирува нервите и ја опушта мускулатурата со што поспокојно ќе спиете
 • Ги регенерира повредените ткива и ‘рскавицата.

Мовенс кремата смирува, ослободува и опушта, a болките во грбот, колената или рацете ќе станат минато.

Во својот состав содржи:

 • Пчелин отров
 • Арника
 • Босвелиа
 • Ѓаволска канџа
 • Витамин Б6
 • Алое Вера
 • Ментол
 • Камфор
 • Хондроитин
 • Глукозамин
 • Витамин Е

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се