DR. VITON Витамин Ц серум за лице, 30 мл

DR. VITON Витамин Ц серум за лице, 30 мл
890,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039912C
favorite_border

Опис на производот

Dr. Viton Vitamin C серумот ги намалува брчките, ја тонира бојата на кожата и ја регулира пигментацијата на лицето. Истовремено, ја зајакнува кожата и ја намалува штетата што веќе е направена. Дава брзи резултати како што и брзо се апсорбира во кожата, помагајќи да се намали големината и длабочината на брчките.

За младешки изглед кој сите го посакуваме Dr. Viton Vitamin C Face Serum, ви дава природен сјај и свежина на вашата кожа.

Пакување: 30 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се