DR. WOLFF Vagisan Вагиналети, 7 парчиња

DR. WOLFF Vagisan Вагиналети, 7 парчиња
570,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
017834C
favorite_border

Опис на производот

Vagisan вагиториите претставуваат висококвалитетен, потврден производ наменет за воспоставување, обновување и одржување на природното вагинално pH ниво, спречувајќи го на тој начин развојот на воспаленија, бактериски, вирусни и габични инфекции, кои што би ја нарушиле вагиналната флора, но и како дополнување при користењето на антибиотици и орални контрацептиви.

VAGISAN LACTIC ACID во својот состав содржат млечна киселина и натриум лактат што ги прави безбедни за користење за време на бременост и доење.

Пакување: 7 вагиналети.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се