DUCRAY Kelual DS Шампон, 100 мл

DUCRAY Kelual DS Шампон, 100 мл
1.351,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053585C
favorite_border

Опис на производот

Kelual DS шампон е пријатен за употреба благодарејќи на кремастата текстура и нежниот мирис. Создаден и клинички тестиран во соработка со дерматолозите.

Наменет е за потешките облици на перут кој се повторува, а проследен е со чешање и црвенило на кожата на главата.

За оптимален резултат да се користи два пати неделно во текот на 6 недели. Можат да го користат возрасните и децата над 12 години.

Пакување: 100 мл

Содржина

Состав: water (aqua)sodium laureth sulfate.decyl glucoside.undecylenamidopropyl betaine.ciclopirox olaminelactamide mea.lauryl betaine.ceteareth-60 myristyl glycol.citric acid.fragrance (perfume)glycyrrhetinic acidpiroctone olamine.polyquaternium-10sodium chloride,trisodium ethylenediamine disuccinat.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се