DUREX CLASSIC Презервативи, 3 парчиња

Dure classic 3 condoms kondomi prezervativi zastita kontracepcija
DUREX CLASSIC Презервативи, 3 парчиња
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019559C
favorite_border

Опис на производот

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможуваат стимулација на двата партнера.

 • Проѕирни
 • Со пријатен мирис
 • Со прилагодлив облик
 • Продолжен завршеток
 • Едноставни за ставање
 • Максимално удобни
 • Премачкани со лубрикант
 • Дијаметр 56 мм
 • Дерматолошки тестирани
 • 100% електронски тестирани
 • Овозможуваат природно чувство

Пакување: 3 парчиња

Содржина

Состaв: 100% латекс

Внимание: да се чува на суво место, подалеку од светлина. Се користи само еднаш. Ниту еден тип на контрацепција не овозможува 100% заштита од бременост, ХИВ и полово преносливи болести.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се