DUREX Extended Pleasure Презервативи, 3 парчиња

Durex Extended Pleasure prezervativi, kontracepcija, kondomi
DUREX Extended Pleasure Презервативи, 3 парчиња
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056145C
favorite_border

Опис на производот

Durex Extended Pleasure Презервативи

  • За подолготраен сексуален однос
  • Содржи бензоакин кој e премачкан од внатрешноста на презервативот и помага во задржување на оргазмот и подолготрајна ерекција
  • Премачкани со лубрикант
  • Дијаметр 56 мм
  • Дерматолошки тестирани

Пакување: 3 презервативи.

Содржина

Состaв: 100% латекс

Внимание: да се чува на суво место, подалеку од светлина. Се користи само еднаш. Ниту еден тип на контрацепција не овозможува 100% заштита од бременост, ХИВ и полово преносливи болести.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се