DUREX Extra Safe Презервативи, 3 парчиња

DUREX Extra Safe Презервативи, 3 парчиња
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046359C
favorite_border

Опис на производот

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера. Дијаметр 66 мм. Дерматолошки тестирани 100%.

Пакување: 3 парчиња

Содржина

Состав: 100% латекс.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се