DUREX Extra Safe Презервативи, 6 парчиња

DUREX Extra Safe Презервативи, 6 парчиња
226,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019564C
favorite_border

Опис на производот

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера.

  • Дијаметр 66 мм
  • Дерматолошки тестирани 100%

Пакување: 6 презервативи.

Содржина

Состaв: 100% латекс

Внимание: да се чува на суво место, подалеку од светлина. Се користи само еднаш. Ниту еден тип на контрацепција не овозможува 100% заштита од бременост, ХИВ и полово преносливи болести.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се