DUREX Extra Thin Презервативи, 12 парчиња

durex invisible extra sottile ultra sensibile 12 condoms kondomi prezervativi kontracepcija zastita
DUREX Extra Thin Презервативи, 12 парчиња
488,00 ден.
391,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034558C
favorite_border

Опис на производот

Дурекс екстра тенки презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера.

  • Дијаметр 66 мм
  • Дерматолошки тестирани 100%

Пакување: 12 презервативи

Содржина

Состав: 100% латекс.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се