DUREX Intense Презервативи, 12 парчиња

DUREX Ultimate Intense 12 pcs kondomi, prezervativi
DUREX Intense Презервативи, 12 парчиња
488,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038816C
favorite_border

Опис на производот

DUREX Ultimate Intense Презервативи дизајнирани за да ја зголемат чувствителност на нејизните интимни области (лади, грее и овозможува чувство на трнење), ребраст и точкаст со структура за дополнителна стимулација.

  • Премачкани со лубрикант
  • Дијаметр 56 мм
  • Дерматолошки тестирани
  • 100% електронски тестирани

Пакување: 12 презервативи

 

Содржина

Состaв: 100% латекс

Внимание: да се чува на суво место, подалеку од светлина. Се користи само еднаш. Ниту еден тип на контрацепција не овозможува 100% заштита од бременост, ХИВ и полово преносливи болести.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се