DUREX Intense Vibe Bullet Вибратор

Durex Intense Vibe Bullet Vibrator
DUREX Intense Vibe Bullet Вибратор
936,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055316C
favorite_border

Опис на производот

Durex Intense Vibe Bullet Vibrator - Вибратор изработен од мек кадифен материјал.

Силните вибрации се идеални за стимулација на клиторисот и целото тело. Нежно притиснете го на вашето тело за да ги стимулирате брадавиците, клиторисот, усните или каде и да се чувствувате задоволно и уживајте во интензивното чувство на задоволство кое се шири низ вашето тело. 

  • Должина 94 мм, дијаметар 22 мм
  • Водоотпорен, можете да го користите под туш
  • Мал шум и многу вибрации за до 5 часа задоволство

Пакување: 1 вибратор со батерија

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се