DUREX Intensive Презервативи, 12 парчиња

DUREX Intensive Презервативи, 12 парчиња
476,00 ден.
357,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
038816C
DUREX INTENSE/12 prezerv. (MERT)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Дурекс презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера. Дијаметр 66 мм. Дерматолошки тестирани 100%.

Пакување: 12 презервативи

Содржина

Состав: 100% латекс.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се