DUREX Love Презервативи, 3 парчиња

DUREX Love Презервативи, 3 парчиња
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046358C
favorite_border

Опис на производот

  • Дурекс презервативи 20% потенки од останатите, подолги и содржат 25% повеќе лубрикант
  • Дијаметр 52,2 мм
  • Дерматолошки тестирани 100%

Пакување: 3 презервативи

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се