DUREX Play Масло за масажа и лубрикант со гуарана, 200 мл

DUREX Play Масло за масажа и лубрикант со гуарана, 200 мл
503,00 ден.
428,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
019571C
favorite_border

Опис на производот

Durex Play 2 во 1 - Масло за масажа и лубрикант кој содржи екстракт од гуарана.

  • Немасен и лесно се нанесува
  • Доволно е нежен за масажа на целото тело и интимните делови
  • Ја омекнува кожата и не содржи парфеми

Лубрикантот може да ја олесни непријатноста која се јавува поради сувост на вагината и непријатноста која ја чувствуваат двајцата партнери.

Пакување: 200 мл.

Содржина

Употреба: истиснете малку гел на дланките и нанесете на било кој дел од вашето тело.

Базиран е на вода. Може да се користи и врз презервативи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се