DUREX Pleasuremax Презервативи, 12 парчиња

Durex Pleasure Max 12 pcs prezervativi, kondomi, kontracepcija
DUREX Pleasuremax Презервативи, 12 парчиња
442,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052903C
favorite_border

Опис на производот

Дурекс Pleasuremax презервативи со уникатно позиционирани испакнати точки и набори со специјално дизајниран облик. Точките овозможиваат стимулација на двата партнера, додека наборите овозможуваат клиторична стимулација.

  • Премачкани со лубрикант
  • Дијаметр 56 мм
  • Дерматолошки тестирани
  • 100% електронски тестирани

Пакување: 12 презервативи

Содржина

Состaв: 100% латекс

Внимание: да се чува на суво место, подалеку од светлина. Се користи само еднаш. Ниту еден тип на контрацепција не овозможува 100% заштита од бременост, ХИВ и полово преносливи болести.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се