DUREX Sensitive Презервативи, 3 парчиња

Durex Sensitive thin feel 3 condoms kondomi prezervativ zastita kontracepcija
DUREX Sensitive Презервативи, 3 парчиња
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
019561C
favorite_border

Опис на производот

Durex Sensitive Овој тип на презервативи иако е еден од најтенките од целиот асортиман, овозможува иста заштита како и останатите. Пријатниот мирис овозможува попријатно чувство во текот на половиот однос.

  • Премачкани со лубрикант
  • Дијаметр 56 мм
  • Дерматолошки тестирани
  • 100% електронски тестирани

Пакување: 3 презервативи

Содржина

Состaв: 100% латекс

Внимание: да се чува на суво место, подалеку од светлина. Се користи само еднаш. Ниту еден тип на контрацепција не овозможува 100% заштита од бременост, ХИВ и полово преносливи болести.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се