DUREX Vibe Ring Вибрирачки прстен

Durex Vibe Ring Sensazioni Stimolanti  vibriracki prsten
DUREX Vibe Ring Вибрирачки прстен
539,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055314C
favorite_border

Опис на производот

DUREX Vibe Ring Вибрирачки прстен дизајниран да им пружи задоволство на двајцата партнери за време на предиграта и сексот.

  • Еластичниот материјал одговара на повеќето мажи
  • Кога се носи во основата на пенисот, овој прстен може да му помогне на мажот да одржува тврда ерекција подолго време, додека малиот, дискретен, тивок вибратор во облик на куршум дава моќни вибрации за дополнителна стимулација
  • Може да се користи со или без презерватив
  • Не го користете повеќе од 30 минути и почекајте најмалку 60 минути пред следната употреба

Пакување: 1 прстен

Содржина

Внимание: не заспивајте додека го носите прстенот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се