EARTH BREEZE Еко детергент во листови без мирис, 60 полнења, 30 листа

EARTH BREEZE Еко детергент во листови без мирис, 60 полнења, 30 листа
950,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051973C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Станете ЕКО ХЕРОЈ!

100% ЕКО ДЕТЕРГЕНТ во ЛИСТОВИ во пакување за 60 полнења

  • Не содржи парабени, фосфати, фталати
  • Безбедни и ефективни состојки со моќно дејство
  • Хипоалергеник!
  • 100% природен
  • Веган
  • Биоразградлива опаковка
  • ЕКО листовите се концентрирани, слабо пенливи и био-разградливи.

Пакување: 30 листа

Содржина

Употреба: пола лист за регуларно полнење, цел лист за полна машина, два листа за многу валкани алишта
Се става во машината пред да ја наполните со алишта. На тој начин правилно ќе се растопи и нема да постои можност за оставање дамки по облеката.

Препорачано за лица подложни на алергии кон мириси, хемикалии и дразби.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се