EASYLAX Микроклизми за возрасни, 6 по 9 грама

EASYLAX Микроклизми за возрасни, 6 по 9 грама
270,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044126C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Изилакс микро-клизми за возрасни.
Ја опушта и разводнува столицата, олеснувајќи ја нејзината евакуација.

Пакување: 6 x 9 г 

Содржина

Состав: глицерин, пченичен скроб, течен екстракт од слез, течен екстракт од камилица и пурифирана вода.
Дозирање: 1-2 единици во период од 24 часа.

Микро-клизмата треба да се чува на суви места на температура помеѓу 4 и 30°C.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се