ELEA Депил крема за депилација на тело, 135 г

ELEA Депил крема за депилација на тело, 135 г
110,00 ден.
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
053151C
favorite_border

Опис на производот

Со користење на кремата за отстранување на влакна Elea ќе се ослободите од сите несакани влакна на брз, лесен и безболен начин и ќе бидете целосно задоволни од долготрајните резултати.

Благодарение на новата формула, крем-балсамот по депилација со масло од авокадо, бадем и екстракт од алое вера, ќе ја смири вашата кожа и ќе го забави повторниот раст на влакната.

Пакување: крема за депилација 120 г + балсам по депилација 15 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се