ELMEX Caries Protect Паста за заби, 75 мл

ELMEX Caries Protect Паста за заби, 75 мл
277,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045766C
favorite_border

Опис на производот

Помага во заштита и превенција од кариес, богата со аминофлуориди во својот состав, кои ја штитат глеѓта и не дозволуваат понатамошно оштетување на забите.

Пакување: 75мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се