ELMEX Caries Protection Plus Complete Care Паста за заби, 75 мл

ELMEX Caries Protection Plus Complete Care Паста за заби, 75 мл
347,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053703C
favorite_border

Опис на производот

  • Паста за заби со калај + флуорид + цинк
  • Нова формула - клинички докажана
  • Заштитува од кариес, слабеење на глеѓта, забен камен и иритација на непцата
  • Содржи натриум флуорид 1450 ppm F
  • Не е наменета за деца под 7 годишна возраст

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се