ELMEX Caries Protection Течност за уста 400 мл

ELMEX Caries Protection Течност за уста 400 мл
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
045773C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Течност за уста со амино флуорид, формира двојно активен калциум-флуориден штит, кој реминерализира и ефикасно штити од кариес.
Без алкохол и вештачки бои.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се