ELMEX Caries Protection Течност за уста, 400 мл

ELMEX Caries Protection Течност за уста, 400 мл
321,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045773C
favorite_border

Опис на производот

Течност за уста со амино флуорид, формира двојно активен калциум-флуориден штит, кој реминерализира и ефикасно штити од кариес.

  • Без алкохол и вештачки бои

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се