ELMEX Junior Паста за заби, 75 мл

ELMEX Junior Паста за заби, 75 мл
236,00 ден.
189,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
045767C
favorite_border

Опис на производот

Ефикасна заштита од кариес кај деца од 6-12 годишна возраст, со соодветна количина на флуор од 1400 ppm.
Аминофлуоридите помагаат во превенција и заштита на забите од кариес.

Пакување: 75мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се