ELMEX Kids Четка за заби (3-6 години)

ELMEX Kids Четка за заби (3-6 години)
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048062C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Детска мека четка за заби за деца од 3 до 6 години.

Специјално дизајнирана четка за заби за деца, која учи како правилно да ги чисти забите.

  • Мала глава
  • Сините влакна помагаат да се примени вистинската количина на паста
  • Меките влакна со заоблени краеви обезбедуваат нежно чистење на млечните заби
  • Ергономска рачка со линии кои спречуваат лизгање на четката, без разлика како се држи
  • Дно со вакум за лесно и забавно чување во исправена положба

Пакување: една четка за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се