ELMEX Kids Паста за заби 50 мл

ELMEX KIDS children toothpaste 0-6 years pasta za zabi za deca
ELMEX Kids Паста за заби 50 мл
182,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045768C
favorite_border

Опис на производот

Пастата нуди ефикасна заштита од кариес, содржи аминофлуориди кои ја спречуваат појавата на кариес.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се