ELMEX Sensitive Plus Complete Protection Паста за заби, 75 мл

ELMEX Sensitive Plus Complete Protection Паста за заби, 75 мл
347,00 ден.
278,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
053500C
favorite_border

Опис на производот

Пастата за заби Elmex Sensitive Plus Complete Protection обезбедува целосна грижа за вашите заби и непца. Ги чисти забите од наслаги и остатоци од храна додека се грижи за непцата и мукозните мембрани во устата. Со флуор и цинк.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се