ELMEX Sensitive Professional Паста за заби, 75 мл

elmex sensitive professional medical toothpaste pro argin pasta za zabi medicinska
ELMEX Sensitive Professional Паста за заби, 75 мл
347,00 ден.
278,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
045770C
favorite_border

Опис на производот

Elmex Sensitive Professional е паста која обезбедува моментално и долготрајно ослободување на болката при чувствителност.

Содржи уникатна Про Аргин технологија.

Може да се нанесува локално на делот од забот кој е чувствителен со врвот од прстот и да се масира 1 минута.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се