ELMEX Sensitive Professional Паста за заби, 75 мл

elmex sensitive professional medical toothpaste pro argin pasta za zabi medicinska
ELMEX Sensitive Professional Паста за заби, 75 мл
347,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045770C
favorite_border

Опис на производот

Elmex Sensitive Professional е паста која обезбедува моментално и долготрајно ослободување на болката при чувствителност.

Содржи уникатна Про Аргин технологија.

Може да се нанесува локално на делот од забот кој е чувствителен со врвот од прстот и да се масира 1 минута.

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се