ELMEX Sensitive Течност за уста, 400 мл

ELMEX Sensitive mouth wash rastvor tecnost za usta
ELMEX Sensitive Течност за уста, 400 мл
321,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045772C
favorite_border

Опис на производот

  • Свеж здив со пријатен вкус на нане
  • Течност за плакнење на уста нуди дополнителна заштита од чувствителност, во комбинација со пастата за чувствителни заби
  • Содржи флуор и дополнително штити од кариес
  • Не содржи алкохол

Пакување: 400 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се