ELMEX Sensitive Whitening Паста за заби, 75 мл

ELMEX Sensitive Whitening Паста за заби, 75 мл
277,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046953C
favorite_border

Опис на производот

Помага во намалување на чувствителноста на забите, и дополнително помага во отстранување на дамките и нечистотиите кои секојдневно се таложат на забите.

Пакување: 75мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се