ELMEX Super Soft Четка за заби

ELMEX Super Soft Четка за заби
273,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
051914C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Супер мекa четкa за заби
  • Превенира и штити од кариес
  • Го отстранува плакот
  • Ги чисти површинските дамки

Пакување: една четкa за заби

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се